no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem WIOLONCZELA Z GITARĄ!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Strangers In The Night, Summertime, Besame Mucho, Polskie drogi, tango z filmu Zapach kobiety i wiele innych...

Gwiazdami naszego koncertu będą:

PATRYCJA MACHAŁA - wiolonczelistka, która już od najmłodszych lat wykazywała się niezwykłym zamiłowaniem do muzyki. Laureatka licznych nagród w konkursach solo i kameralnych oraz uczestniczka kursów i lekcji mistrzowskich. Zdobyła m.in. GRAND PRIX na International Art Competition, I miejsce na Internat Art Competition Istra Star, II miejsce w duecie z gitarą na Joaquin Rodrigo International Guitar Festival i wiele innych. Obecnie kończy swoją edukację w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie wiolonczeli. Posiada również ukończone studium pedagogiczne, co dodatkowo wzbogaca jej warsztat pracy jako nauczyciel. Brała udział w licznych warsztatach wiolonczelowych pod okiem najwybitniejszych pedagogów. Współpracowała z Santander Orchestra, Sound Factory Orchestra. Obecnie w kwartecie smyczkowym Neon String Quartet, z którym nagrała 2 płyty oraz w najprężniej rozwijającej się w Polsce Agencji Tomczyk Art. Miała niejednokrotnie przyjemność występować na jednej scenie m.in z Leszkiem Możdżerem, Tią Fuller, Larsem Danielssonem, Kayah, Krzysztofem Iwaneczki, Sławkiem Uniatowskim czy Natalią Niemen. Współpracuje także z teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

LESZEK ZALESKI – gitarzysta, kompozytor, aranżer oraz pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie gitary ad. Jaremy Klicha . Współpracował i koncertował z takimi artystami jak : Krzysztof Cugowski, Zespół Skaldowie, Big Band Turek , Szymon Zychowicz, Zespół Projekt Volodia, Zespół Musicofeelya, Melodyne Trio. W 2013 roku stworzył kwartet jazzowy Leszek Zaleski Quartet, z którym występował m.in. na takich festiwalach jak: Akademia Gitary Festiwal, Jazz On Grass, Milicki Maraton Gitarowy Gitaraton, Wrocławski Festiwal Gitarowy Gitara+, gdzie występował obok takich Artystów jak: Marek Napiórkowski, Artur Lesicki, Krzysztof Kiljański, Krzysztof Pełech czy Wojtek Pilichowski. Wydał dwa autorskie albumy Leszek Zaleski Quartet My Songs (2017) oraz Time (2023). Ma na koncie również występy dla Radia i Telewizji, jak i koncerty z orkiestrą Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu i w programie II Polskiego Radia w Warszawie. Jest autorem opracowań popularnych melodii na gitarę solo, duety oraz tria gitarowe.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami wiolonczeli i gitary, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Hotel IBIS Styles Wrocław Centrum ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław 50-083

no image

Prosimy wybrać godzinę koncertu: *








Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


















UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane