no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SKRZYPCE Z FORTEPIANEM !

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w eleganckiej sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Billie Jean- Jackson, Trójkąty i kwadraty- Podsiadło, Shallow, Englishman in New York, Lovely- Billie Eilish, Somebody that I used to know i wiele innych...

Gwiazdami naszego koncertu będą:
Natan & Sara Zespół tworzy kuzynostwo: Natan Kosętka (skrzypce) oraz Sara Kosętka (fortepian). Absolwenci Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Występowali razem od najmłodszych lat, jednak dopiero w 2020 roku rozpoczęli współpracę jako regularny duet instrumentalny. W ich grze odnaleźć można elementy jazzu oraz muzyki folkowej. Stworzyli projekty takie jak: "Pieśni ze Śpiewnika Pielgrzyma" - stare hymny chrześcijańskie przyodziane nowymi aranżacjami oraz "Muzyka Północy" - połączenie dźwięków Skandynawii, Irlandii i jazzu. Oprócz działalności w duecie, koncertują indywidualnie i w różnych zespołach w Polsce oraz za granicą. Współpracowali m. in. z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy, Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskim Teatrem Muzycznym w Toruniu. Inne zespoły i artyści, z którymi można ich usłyszeć to np.: Gregorian Grace, Marta Rubik Quintet, Marynata Gypsy Trio, Piotr Pawlicki, Emilia Pawłowska.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami skrzypiec i fortepianu, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Hotel Ferreus Mikołaja Kopernika 6 31-034 Kraków

no image

Prosimy wybrać godzinę koncertu: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane