no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z DUETEM WIOLONCZELOWYM i wyjątkowym, magicznym brzmieniem!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...

Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji. Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Kanon Pachelbela, motyw z filmu Gra o Tron, Hey Jude - The Beatles, Somewhere over the rainbow - H. Arlen Sen o Warszawie - Czesław Niemen i wiele innych...

Gwiazdami naszego koncertu będą:
MAGDALENA JARZĄBEK - wiolonczelistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie adt dr hab. Natalii Kurzac-Kotuli. Jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich i zagranicznych, m.in. w Jaśle, Sierpcu, Łodzi, Dolnym Kubinie (Słowacja), Treviso i Legnago (Włochy). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem cenionych w Polsce i za granicą wiolonczelistów, m.in. Dominika Połońskiego, Stanisława Firleja, Pawła Głombika, Alexandra Geberta, Andrzeja Orkisza, Joanny Sachryń, Danjulo Ishizaki, Jeleny Očić czy Roberto Traininiego. W ramach koncertów Muzyka Naszych Czasów wykonywała utwory na wiolonczelę solo (Filip Sporniak - Wildness) oraz utwory kameralne młodych polskich kompozytorów. Współpracując z Narodową Orkiestrą Polskiego Radia w Katowicach, Orkiestrą Narodowego Forum Muzyki (Wrocław) i Royal Concertgebouw Orchestra (Amsterdam) grała pod batutą światowej sławy dyrygentów, m.in. Philippe Herreweghe,Giancarlo Guerrerą, Mishą Katzem, Ayyub Guliyevem. Obecnie zajmuje się działalnością pedagogiczną oraz kameralną.

ALEKSANDRA STOLAREK - wiolonczelistka, Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest wiolonczelistką z doświadczeniem kameralnym oraz orkiestrowym. Podczas studiów uczestniczyła w wielu masterclassach, gdzie swoje umiejętności doskonaliła pod okiem takich wiolonczelistów jak: Andriej Jonita, Danjulo Ishizaka czy Santiago Canon-Valenzia. Kameralnie jak i solowo jest laureatką różnych konkursów np - II miejsce na konkursie Miniatury Wiolonczelowej w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus. Wraz z zespołem Aperto String Quartet - I miejsce na Akademickim Konkursie Kameralnym z okazji 50-lecia Katedry Kameralistyki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, II miejsce na Międzynarodowym konkursie kameralnym KraCamera 2023 oraz I miejsce w Międzynarodowym Konkursie muzycznym Best Mendelssohn Performance. Wraz z wcześniej wspomnianym kwartetem smyczkowym współpracuje z międzynarodową fundacją ProQuartet.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami wiolonczeli, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja: Hotel Ferreus ul.Mikołaja Kopernika 6 Kraków31-034

no image

Prosimy wybrać koncert: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane