no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany, koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem GITARA Z FORTEPIANEM!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in: motyw z Piratów z Karaibów, motyw z Różowej Pantery, Fly Me To The Moon, Sunny, motyw z Jamesa Bonda i wiele innych...

Gwiazdami naszego koncertu będą:
MARCIN ŁUKASIEWICZ - gitarzysta i kompozytor. Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim. Lider kwartetu jazzowo-alternatywnego Morte Plays, z którym zagrał ponad sto koncertów i wydał dwie płyty: Anomalię (2016) oraz Postapo (2017). Zaangażowany w kilkanaście zespołów z szeroko rozumianą muzyką popularną: od jazzu, przez rocka i pop, po nowoczesną muzykę instrumentalną. Oprócz tego uczestniczył w warsztatach z uznanymi muzykami z całego świata: Davidem Doruzką, Reggiem Moorem, Johuą Abramsem, Przemysławem Jaroszem, Jaquesem Kubą Seguinem i jego grupą Odd Lot, Gabrielem Ferrandinim, Rorym Stuartem oraz Gregiem Osbym.

ERYK NOWAK - pianista, klawiszowiec, kompozytor. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Muzyk z doświadczeniem scenicznym oraz rozległymi muzycznymi zainteresowaniami. Występuje z zespołami reggae Mesajah oraz Bethel. Docenia również brzmienie małych zespołów na co dzień pracując ze swoim trio jazzowym Exceptionaly Ordinary Jazz Trio. Szerokie muzyczne zainteresowania procentują współpracą z muzykami spoza świata jazzowego. Zamiłowanie do muzyki Country, songwriterskiego Indie Acoustic, przestrzennego Jazzu Skandynawskiego i rytmicznego Reggae tworzy mieszankę, w której próbuje się poruszać i odnaleźć w tym swoje własne brzmienie.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć piękna muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami gitary czy fortepianu, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Courtyard by Marriott Szczecin City - pl.Brama Portowa 2 Szczecin 70-225

no image

Prosimy wybrać koncert: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane