no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany, koncert w ciemności z wyjątkowym i oryginalnym brzmieniem DUET SAKSOFONOWO-GITAROWY!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Skyfall, If I Aint Got You, Careless Whisper, Billie Jean, Gimme Gimme i wiele innych...

Wystąpią przed Państwem Daniel Peszko i Michał Leśniak, którzy na scenie stworzą magię.
DANIEL PESZKO - muzyk, gitarzysta. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zaprezentuje Państwu utwory w swoich aranżacjach na gitarze elektrycznej i elektroakustycznej. Daniel w swojej grze czerpie inspirację z wielu gatunków muzycznych. Lubi bawić się muzyką, co można odczuć na jego występach na scenie. Uwielbia improwizację i looping, czyli technikę zapętlania nagranych śladów muzycznych i dogrywania kolejnych partii - na żywo. Daniel ma na swoim koncie liczne występy sceniczne, sukcesy na konkursach gitarowych oraz nagrania sesyjne. W ramach programu Erasmus+ studiował także w Consevatorio di Musica „Licinio Refice" we Frosinone (Włochy) w klasie gitary klasycznej. Na co dzień współpracuje z Aelin wokalistką pochodzącą z Ukrainy, a także udziela się w projektach instrumentalnych.

MICHAŁ LEŚNIAK - wokalista, kompozytor, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyką zajmuje się od dziecka. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów m.in. Calefax Composers Competition Amsterdam. W swojej grze łączy różne style- jazz, pop, muzykę alternatywną i klasyczną. Współpracuje z twórcami filmowymi i teatralnymi. Jako muzyk sesyjny i koncertowy, współpracował m.in. z Piotrem Wojtasikiem, Boon Hua Lienem, Krzesimirem Dębskim, Anną Jurksztowicz, Alexandrem Libreichem. Jest członkiem i współzałożycielem zespołu WONSY, wykonującym autorską muzykę niezależną. Od dziesięciu lat równolegle rozwija się jako nauczyciel, pracując z dziećmi oraz dorosłymi. Przez 5 miesięcy przebywał w Republice Środkowej Afryki, będąc nauczycielem w budującej się, pierwszej szkole muzycznej w kraju- African Music School.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć piękna muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami gitary czy fortepianu, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania koncertu 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja: Sala Koncertowa – Zespół Szkół Muzycznych ul. Lippóczy ego 4, 33-100 Tarnów

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

no image

Prosimy wybrać godzinę: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane