no image

Zapraszamy na Świąteczny koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany, ŚWIĄTECZNY koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SKRZYPCE ELEKTRYCZNE Z GITARĄ!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów. Tym razem zapraszamy Państwa na spotkanie z najsłynniejszymi, amerykańskimi piosenkami świątecznymi.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Last Christmas, All I Want for Christmas is You, Thank God it is Christmas, Driving Home for Christmas, Rockin around the Christmas Tree i wiele innych.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
JOANNA GRUTZMANN-ŁATKA
- skrzypaczka, od najmłodszych lat zakochana w muzyce i śpiewie. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie altówki. To właśnie altówka zainspirowała ją do tego, że 4 struny nie wystarczyły jej do szczęścia. Stworzyła więc 5th String Violin, bo dodatkowa struna daje jej większe możliwości do popisów scenicznych. Obecnie jest wirtuozem skrzypiec elektrycznych. Od dziecka współpracuje z różnymi muzykami, zespołami, koncertując w kraju i za granicą (m.in. Kabaretem Neo-nówka, Hubertem Kowalskim, Jakubem Tomalakiem, Martą Ławską). Ma na swoim koncie kilka płyt, jest edukatorem i osobiście przygotowuje młode talenty do udziału w festiwalach i konkursach muzycznych.

JAROSŁAW WOJCIECHOWSKI - gitarzysta, zafascynowany gitarą od dziecka. Będąc uczniem Liceum Plastycznego równolegle dostał się do szkoły muzycznej II stopnia w klasie gitary. Okres ten obfitował w liczne występy na przeróżnych przeglądach poezji śpiewanej czy konkursach piosenki studenckiej. Pobierał nauki u świetnego poznańskiego gitarzysty Jarosława Chmielewskiego. Uczestniczył w nagraniu płyty autorskiej znakomitej wokalistki Kingi Kielich W imię, gdzie akompaniował jej do wspólnego utworu zamykającego ten krążek. Jest zwolennikiem delikatnego brzmienia gitary, na co wpływ niewątpliwie miało uwielbienie do klasycznej muzyki gitarowej. Od kilku lat jest członkiem zespołu K & Gentlemen, który z powodzeniem zdobywa wielkopolskie sceny prezentując swoje kompozycje oraz znane utwory wielkich artystów w ciekawych akustycznych aranżacjach.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami skrzypiec elektrycznych i gitary, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Hotel Ferreus ul. Kopernika 6 Kraków 31-034

no image

Prosimy wybrać bilet *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane