no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany, koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SKRZYPCE Z FORTEPIANEM!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Enya - Only time, Tango Por una cabeza z filmu Zapach Kobiety, Hans Zimmer - Holiday, Scott Joplin - The entertainer, Adele - Skyfall, i wiele innych...

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach instrumentów.

Gwiazdami naszego koncertu będzie:
DUET DUO AMOR- małżeński duet - skrzypaczka i pianista. AGNIESZKA SOWA - skrzypce ANDRZEJ SOWA- fortepian

Oboje ukończyli Akademię Muzyczną w Poznaniu, chociaż kształcili się w kierunku muzyki poważnej, to z wielką pasją uprawiają również inne gatunki np. jazz, muzyka popularna, muzyka filmowa itd. Duet występował na wszystkich kontynentach świata, nawet w Nowej Zelandii, a także na ekskluzywnym statku wycieczkowym pływającym na Antarktydę. Nagrania Duo Amor są niezwykle popularne w internecie, gdzie zdobyły fanów z całego świata. Muzycy występują także na prestiżowych eventach i koncertach w Trójmieście, skąd pochodzą, ale koncertują także na terenie całej Polski.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami skrzypiec czy fortepianu, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Courtyard by Marriott Szczecin City - pl.Brama Portowa 2 Szczecin 70-225

no image

Prosimy wybrać koncert: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane