no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SAKSOFON I KONTRABAS!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...

Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo
m.in Rosemarys Baby- Komeda, Autumn Leaves-Kosma, Love Letters, My funny Valentine, Szepty i Łzy- Kilara i wiele innych…

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach SAKSOFONU I KONTRABASU. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
ALAN WYKPISZ
- kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor, improwizator, edukator. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie (studia licencjackie) oraz w Katowicach (studia magisterskie oraz doktoranckie). Laureat takich konkursów jak Jazz Hoeilaart 2011, Bass Copenhagen 2012 czy Jazz Nad Odrą 2015. Trzykrotnie nominowany do nagrody Fryderyk. Stypendysta Ministra Kultury. Występował z takimi artystami jak min. Randy Brecker, Dave Liebman, Janusz Muniak, Michał Urbaniak, Aga Zaryan, Adam Pierończyk, Paweł Kaczmarczyk, Mateusz Gawęda, Anna Stępniewska. Jest liderem własnego zespołu Alan Wykpisz Project.

MARCIN KONIECZKOWICZ- krakowski saksofonista altowy oraz barytonowy; absolwent krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie saksofonu oraz saksofonu jazzowego; w ciągu ostatnich lat został laureatem głównych nagród najważniejszych polskich konkursów i festiwali jazzowych m.in.: Jazz nad Odrą, Jazz Juniors, Blue Note Poznań Competition, Jazzowy Debiut Fonograficzny, Ogólnopolski Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu. Na co dzień prowadzi działalność koncertową głównie na deskach krakowskich klubów jazzowych z zespołami: Kuba Banaszek Quartet, Tercet Kamili Drabek, Michał Aftyka Quintet oraz Orchestra Dedicated Wojciecha Groborza. Prywatnie - zapalony czytelnik Przekroju oraz entuzjasta kuchni roślinnej.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami saksofonu i kontrabasu, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Gliwice Scena Bojków Parkowa 5, 44-141 Gliwice

no image

Prosimy wybrać koncert: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :