no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem TRĄBKA I KONTRABAS!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo m.in Rosemarys Baby - Komeda, Lubię wracać tam, gdzie byłem - Zbigniew Wodecki, Love Letters, Goniąc Kormorany, Ach śpij Kochanie i wiele innych…

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach TRĄBKI I KONTRABASU. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
ALAN WYKPISZ
- kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor, improwizator, edukator. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie (studia licencjackie) oraz w Katowicach (studia magisterskie oraz doktoranckie). Laureat takich konkursów jak Jazz Hoeilaart 2011, Bass Copenhagen 2012 czy Jazz Nad Odrą 2015. Trzykrotnie nominowany do nagrody Fryderyk. Stypendysta Ministra Kultury. Występował z takimi artystami jak min. Randy Brecker, Dave Liebman, Janusz Muniak, Michał Urbaniak, Aga Zaryan, Adam Pierończyk, Paweł Kaczmarczyk, Mateusz Gawęda, Anna Stępniewska. Jest liderem własnego zespołu Alan Wykpisz Project.

MARCIN ELSZKOWSKI - trębacz, absolwent z wyróżnieniem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat konkursów takich jak: Jazz nad Odrą, Jazz Juniors, Blue Note Poznań Jazz Competition, Jazzinspiracje, Przeglad jazzowy sax Clubu. Marcin współtworzy wyróżniające się na młodej scenie jazzowej zespoły takie jak: Grzegorz Ziółek Quartet, Michał Aftyka Quintet, Superminimalism, Adam Jarzmik Quintet. Artysta występował z takimi artystami jak Ron Carter , Ewa Bem, Grzegorz Nagórski, Wojtek Mazolewski.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami trąbki i kontrabasu, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Dom Harcerza, ul.Za Murami 2/10 Gdańsk

no image

Prosimy wybrać koncert: ** miejsca nienumerowane


Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go w polu poniżej:Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :


Łączna kwota do zaplaty:

UWAGA! Po kliknęciu POTWIERDŹ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.