no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SAKSOFONU I GITARY!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję...

Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo
m.in Skyfall, If I Aint Got You, Careless Whisper, Billie Jean, Gimme Gimme i wiele innych...

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach SAKSOFONU I GITARY. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
DANIEL PESZKO
- muzyk, gitarzysta, pedagog. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zaprezentuje Państwu utwory w swoich aranżacjach na gitarze elektroakustycznej. Daniel w swojej grze czerpie inspirację z wielu gatunków muzycznych. Uwielbia improwizację i „looping", czyli technikę zapętlania nagranych śladów muzycznych i dogrywania kolejnych partii - na żywo. Daniel ma na swoim koncie liczne występy sceniczne, sukcesy na konkursach gitarowych oraz nagrania sesyjne. W ramach programu Erasmus+ studiował także we Włoszech. Na co dzień współpracuje z AELIN - półfinalistką 13tej edycji „The Voice of Poland", a także udziela się w projektach instrumentalnych. W ostatnim czasie współpraca z Łukaszem L.U.C. Rostkowskim - kompozytorem ścieżki dźwiękowej do nowej malowanej ekranizacji filmu „Chłopi" zaowocowała nagraniami w studio i koncertem premierowym w Filharmonii Narodowej. Daniel bierze udział także w trasie koncertowej ze ścieżką dźwiękową do filmu. Razem z samym kompozytorem i Rebel Babel Film Orchestra wystąpi w największych salach koncertowych w Polsce i za granicą.

MICHAŁ LEŚNIAK - saksofonista, wokalista, kompozytor, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyką zajmuje się od dziecka. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów m.in. Calefax Composers Competition Amsterdam. W swojej grze łączy różne style- jazz, pop, muzykę alternatywną i klasyczną. Współpracuje z twórcami filmowymi i teatralnymi. Jako muzyk sesyjny i koncertowy, współpracował m.in. z Piotrem Wojtasikiem, Boon Hua Lienem, Krzesimirem Dębskim, Anną Jurksztowicz, Alexandrem Libreichem. Jest członkiem i współzałożycielem zespołu WONSY, wykonującym autorską muzykę niezależną. Od dziesięciu lat równolegle rozwija się jako nauczyciel, pracując z dziećmi oraz dorosłymi. Przez 5 miesięcy przebywał w Republice Środkowej Afryki, będąc nauczycielem w budującej się, pierwszej szkole muzycznej w kraju- African Music School.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul. M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków

no image

Prosimy wybrać koncert: ** miejsca nienumerowane


Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go w polu poniżej:Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :


Łączna kwota do zaplaty:

UWAGA! Po kliknęciu POTWIERDŹ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.