no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem GITARA ELEKTRYCZNA I SAKSOFON!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo:
- Human Nature - Steve Porcaro, John Bettis
- Window Seat - Taylor Goldsmith
- Fly Me To The Moon - Bart Howard
- Over the Rainbow - Harold Arlen
- What a Wonderful World - George David Weiss, Bob Thiele
- Hallelujah - Leonard Cohen
- Ain t No Sunshine - Bill Withers
- Crazy - Cee Lo Green, Danger Mouse, Gian Franco Reverberi, Gian Piero Reverberi
- Sutra - Bartosz Królik, Marek Piotrowski.
- Love Me Tender - Elvis Presley
- Can t Help Falling in Love - Hugo Peretti, Luigi Creatore, George Weiss

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach GITARY ELEKTRYCZNEJ I SAKSOFONU. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
MATEUSZ SERAFIN
- gitarzysta działający artystycznie od ponad 10 lat, związany z Akademią Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Zaczynał w zespole rockowym Care Not, z którym wygrał wiele festiwali i przeglądów muzycznych. Grał w latach 2014 – 2016 w szczecińskiej grupie Cherry Daiquiri. Z zespołem nagrał autorską płytę Phlebotomy Blues. Zespół był ambasadorem artystycznym miasta Szczecin, grał na wielu festiwalach i klubach w całej Polsce. Występował z Big Bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego towarzysząc na scenie między innymi Beacie Bednarz. Od 2018 roku jest muzykiem w zespole MINKA, z którym zagrał wiele koncertów również za granicą, np. na festiwalu Bass and Beat Festival w 2019 roku, Art Of Glass w Jeleniej Górze w 2021 lub Muzyczni Sąsiedzi. Gra również w jazzowym zespole SKAJP - zespół został finalistą w konkursie Blue Note Competition w 2022, zagrał również na festiwalu Vertigo Summer Jazz we Wrocławiu oraz RCK Pro Jazz w Kołobrzegu. Jest też członkiem wrocławskiego zespołu jazzowego Abstract Harmony Sounds. Muzyk gra również w mniejszych zespołach, są to duety Klimek/Serafin Duo, Goszczyński/Serafin Duo, Bienkiewicz/Serafin Duo. Udziela się również jako pedagog prowadząc warsztaty muzyczne oraz współpracując ze szkołami muzycznymi.

JAROSŁAW GOSZCZYŃSKI- wrocławski saksofonista tenorowy. Związany z Akademią Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Swoją przygodę z muzyką zaczął w dzieciństwie grając najpierw na fortepianie, który w późniejszym okresie edukacji wymienił na saksofon tenorowy. Zmiana instrumentu nie przeszkodziła mu jednak w dalszym rozwoju i budowaniu solidnej marki. Cechuje go nietypowe poczucie frazy oraz mocne ciemne brzmienie, które pozwala mu na autentyczność i wysoki poziom ekspresji podczas występów. Znany jest z wrocławskich festiwali muzyki jazzowej (Bass n Beat, Vertigo summer Jazz Festival). Jako muzyk sesyjny od 2022 jest związany z Kubańskim zespołem Timbaplaya wykonującym autorską muzykę latynoską, występuje również z wrocławskim raperem L.U.C. Koncertuje po całej Polsce zarówno w salach kameralnych i filharmoniach jak i na plenerach czy imprezach otwartych. Jako saksofonista barytonowy jest członkiem Big Bandu Akademickiego prowadzonego przez znanego polskiego kompozytora i aranżera - Bartosza Pernala. Skupia się nie tylko nad doskonaleniem swoich umiejętności gry na saksofonie - zgłębia również wiedzę z zakresu gry na fortepianie i flecie poprzecznym. Pisze również autorskie kompozycje i aranżacje...

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami GITARY ELEKTRYCZNEJ CZY SAKSOFONU, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Miejsca są nienumerowane zarówno na parterze, jak i na balkonie, zapewniając Państwu swobodę wyboru najlepszego widoku i komfortu podczas występu.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja: Teatr Impresaryjny ul.Wojska Polskiego 13, 87-800 Włocławek

no image

Prosimy wybrać koncert: *

* miejsca nienumerowane


Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go w polu poniżej:Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :


Łączna kwota do zaplaty:

UWAGA! Po kliknęciu POTWIERDŹ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.