no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem HARFA ZE SKRZYPCAMI ELEKTRYCZNYMI!!!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo m.in ...
Shallow, Perfect, Fields of Gold, Cant help falling in love, Every breath you take i wiele innych...

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach SKRZYPIEC ELEKTRYCZNYCH I HARFY. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
JOANNA GRUTZMANN-ŁATKA
- skrzypaczka, od najmłodszych lat zakochana w muzyce i śpiewie. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. To właśnie altówka zainspirowała ją do tego, że 4 struny nie wystarczyły jej do szczęścia. Stworzyła więc 5th String Violin, bo dodatkowa struna daje jej większe możliwości do popisów scenicznych. Obecnie jest wirtuozem skrzypiec elektrycznych. Od dziecka współpracuje z różnymi muzykami, zespołami, koncertując w kraju i za granicą ( m.in. Kabaretem Neo-nówka, Hubertem Kowalskim, Jakubem Tomalakiem, Martą Ławską). Ma na swoim koncie kilka płyt, jest edukatorem i osobiście przygotowuje młode talenty do udziału w festiwalach i konkursach muzycznych.

ANNA GOŁĘBIEWSKA - harfistka, z wielką pasją do muzyki, życiowym szaleństwem i pozytywnym spojrzeniem na świat. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, ale przede wszystkim kocha muzykę! Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat i od zawsze gra w jej sercu. Wielki talent sceniczny, laureatka wielu konkursów na arenie ogólnopolskiej. Doceniona np. na II Ogólnopolskim konkursie harfowym w Warszawie (II-gie miejsce), oraz III Ogólnopolskim konkursie harfowym w Warszawie (wyróżnienie). Najlepiej czuje się jednak na scenie, kiedy na żywo prezentuje swoje możliwości i umiejętności muzyczne. Najbardziej spełniona czuje się, kiedy gra dla ludzi, którzy tak samo jak ona, rozumieją muzykę.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami skrzypiec elektrycznych i harfy, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Miejsca są nienumerowane
Lokalizacja: Sala Kameralna Filharmonii Świętokrzyskiej ul. Żeromskiego 12, 25-369 Kielce

no image

Prosimy wybrać koncert: *
* miejsca nienumerowane


Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go w polu poniżej:Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :


Łączna kwota do zaplaty:

UWAGA! Po kliknęciu POTWIERDŹ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.