no image

Zapraszamy na Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem SKRZYPCE Z GITARĄ!!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo m.in Unchained Melody, Hit the Road Jack, Fly me to the Moon, Wonderful World, Pod Papugami i wiele innych...

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach SKRZYPIEC I GITARY. W celu zapewnienia Państwu ochrony informujemy, że światła ewakuacyjne będą włączone podczas wydarzenia, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podczas koncertu otrzymacie Państwo czarne maski na oczy, które zapewnią pełną ciemność, tworząc niepowtarzalne wrażenia dźwiękowo-sensoryczne.

Gwiazdami naszego koncertu będą:
KAROL MIERNIKIEWICZ
– altowiolista, wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie altówki na wydziale instrumentalnym prof. Ireny Albrecht. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalnym Jazz i Muzyka Estradowa w klasie dr.hab. Mariusza Klimka. Brał udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Panią mgr Elżbietę Zapendowską , mgr Lorę Szafran, pobierał lekcję śpiewu u doktor Anny Domżalskiej, prof. Dr hab. Anny Serafińskiej. Od wielu lat prowadzi bądź współtworzy zespoły muzyczne grając i śpiewając muzykę klasyczną , popową, jazzową. Laureat festiwali na szczeblach powiatowym, ogólnopolskim, międzynarodowym. W swym dorobku artystycznym realizował ponad sto koncertów.

KRZYSZTOF PAWŁOCKI - gitarzysta improwizator, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazz i muzyka estradowa - gitara jazzowa. Wydał solowy album ‘Solo Sessions’, lider zespołu Jazz.u, który wydał dwa albumy: ‘Grigio’ oraz świeży album ‘Eliyahu’ (premiera 27.12.2023), współtworzył również zespoły 12 kamieni, Mild Trio, Moa, Jazzuj Panu cała ziemio, Basia Kawa, Marta Szefke groove band i wiele innych. Zajął 2 miejsce w konkursie ,, Bliżej gitary " w Chodzieży. Uczył się u profesora dr.hab Macieja Grzywacza, Prof.dr. Adama Palmy oraz mgr Konrada Zelmera.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami skrzypiec i gitary, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł

Miejsca są nienumerowane
Lokalizacja: Szczecińskie Centrum Kultury NOWA DEKADENCJA ul.Partyzantów 2, 70-222 Szczecin

no image

Prosimy wybrać koncert: *
* miejsca nienumerowane


Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go w polu poniżej:Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :


Łączna kwota do zaplaty:

UWAGA! Po kliknęciu POTWIERDŹ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.