no image

Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z WIOLONCZELĄ i jej wyjątkowym, magicznym brzmieniem!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję....Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach WIOLONCZELI.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Can You feel the love tonight, My heart will go on, Can t help falling in love, Humoreska- Dvoraka i wiele innych...

Gwiazdą naszego koncertu będzie utalentowana wiolonczelistka Magdalena Jarząbek.- absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie adt dr hab. Natalii Kurzac-Kotuli. Jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich i zagranicznych, m.in. w Jaśle, Sierpcu, Łodzi, Dolnym Kubinie (Słowacja), Treviso i Legnago (Włochy). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem cenionych w Polsce i za granicą wiolonczelistów m.in. Dominika Połońskiego, Stanisława Firleja, Pawła Głombika, Alexandra Geberta, Andrzeja Orkisza, Joanny Sachryń, Danjulo Ishizaki, Jeleny Ocić czy Roberto Traininiego. W ramach koncertów Muzyka Naszych Czasów wykonywała utwory na wiolonczelę solo (Filip Sporniak - Wildness) oraz utwory kameralne młodych polskich kompozytorów. Współpracując z Narodową Orkiestrą Polskiego Radia w Katowicach, Orkiestrą Narodowego Forum Muzyki (Wrocław) i Royal Concertgebouw Orchestra (Amsterdam). Grała pod batutą światowej sławy dyrygentów, m.in. Philippe Herreweghe, Giancarlo Guerrerą, Mishą Katzem, Ayyub Guliyevem. Obecnie zajmuje się działalnością pedagogiczną oraz kameralną.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami wiolonczeli, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Hotel Ferreus ul. Kopernika 6, 31-034 Kraków

no image

Prosimy wybrać bilet: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane