no image

Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z WIOLONCZELĄ i jej wyjątkowym, magicznym brzmieniem!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję....Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w ekskluzywnej sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach WIOLONCZELI.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Dni których nie znamy, Rolling in a deep, Taniec Węgierski, Wonderful World, Hallelujah i wiele innych...

Gwiazdą naszego koncertu będzie utalentowany wiolonczelista Miłosz Mirowski. Grę na wiolonczeli rozpoczął w wieku 7 lat pod kierunkiem Anny Koprowskiej. W 2017 roku ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. H. Wieniawskiego w Łodzi z oceną celującą. Obecnie kształci się pod kierunkiem Tomasza Darocha i Wojciecha Fudali w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Mistrzowskich lekcji udzielali mu m.in. Ivan Monighetti, Mads Lidstroem, Jeroen Reuling, Roberto Trainini, Istvan Vardai, Stanisław Firlej, Paweł Głombik, Andrzej Orkisz, Andrzej Bauer, Tomasz Strahl, Rafał Kwiatkowski, Adam Krzeszowiec. Jest laureatem konkursów solowych, kameralnych i orkiestrowych, za szczególne osiągnięcia artystyczne dwukrotnie otrzymał również stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego. Chętnie podejmuje współpracę w zespołach kameralnych, od 2017 roku współtworzy Barrels Cello Quartet. Jako muzyk orkiestrowy gra na co dzień w Orkiestrze Smyczkowej PRIMUZ, a także grał koncerty jako członek orkiestr symfonicznych w kraju i poza granicami Polski, w największych salach Europy. Zafascynowany szeroko pojętą sztuką, która od najmłodszych lat jest jego pasją. Oprócz muzyki klasycznej interesuje się wieloma nurtami muzyki rozrywkowej, ponad wszelkimi podziałami.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami wiolonczeli, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Lokalizacja : Hotel Holiday Inn ul.Piotrkowska 229/231 Łódź

no image

Prosimy wybrać bilet: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane