no image

Zapraszamy na gitarowy koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert GITAROWY w CIEMNOŚCI.

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję.... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach GITARY. Będziecie Państwo mieć możliwość posłuchać zarówno gitary elektroakustycznej jak i elektrycznej.

W repertuarze usłyszycie Państwo m.in:
Tears in heaven Nothing else matters Sound of silence, Hit the road jack, What a wonderful world i wiele innych

Gwiazdą naszego koncertu będzie utalentowany Daniel Peszko - muzyk, gitarzysta. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zaprezentuje Państwu utwory w swoich aranżacjach na gitarze elektrycznej i elektroakustycznej. Daniel w swojej grze czerpie inspirację z wielu gatunków muzycznych. Lubi bawić się muzyką, co można odczuć na jego występach na scenie. Uwielbia improwizację i looping, czyli technikę zapętlania nagranych śladów muzycznych i dogrywania kolejnych partii - na żywo. Daniel ma na swoim koncie liczne występy sceniczne, sukcesy na konkursach gitarowych oraz nagrania sesyjne. W ramach programu Erasmus+ studiował także w Consevatorio di Musica „Licinio Refice" we Frosinone (Włochy) w klasie gitary klasycznej. Na co dzień współpracuje z Aelin wokalistką pochodzącą z Ukrainy, a także udziela się w projektach instrumentalnych.

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami gitary, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Nowa lokalizacja : Tower Service Chałubińskiego 8, Warszawa

no image

Prosimy wybrać bilet: *
Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


UWAGA! Po kliknęciu KUP TERAZ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.

Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane