no image

Koncert w ciemności

Zapraszamy na niezapomniany koncert w ciemności z wyjątkowym duetem i oryginalnym brzmieniem FLET POPRZECZNY Z WIOLONCZELĄ!

Jeśli szukacie Państwo niecodziennego doświadczenia muzycznego, chcielibyście oderwać się od rzeczywistości i przenieść w magiczny świat samych dźwięków, to mamy dla Was idealną propozycję.... Koncert w ciemności, który dostarczy Państwu nie tylko wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, ale również niezapomnianych emocji.

Koncert odbędzie się w sali, która otoczona zostanie całkowitą ciemnością. Wyeliminowanie zmysłu wzroku pozwoli w pełni skupić się na muzyce i dźwiękach FLETU POPRZECZNEGO I WIOLONCZELI.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo
m.in muzykę Ennio Morricone z filmu Lolita i Cinema Paradiso, soundtrack z filmu Nietykalni - Ludovico Einaudiego, muzykę z filmu La La Land, Moon River, walc z Nocy i Dni i wiele innych...

Gwiazdą naszego koncertu będą:
DARYA YELISEYEVA
- flecistka, laureatka licznych międzynarodowych konkursów. Absolwentka Białoruskiej Państwowej Akademii Muzycznej w klasie fletu poprzecznego. Darya studiowała także w Paryżu w Konserwatorium Regionalnym w Aubervilliers. Odbyła staż w Międzynarodowej Akademii Letniej w Nicei u profesora Philippe Bernolda z Narodowego Konserwatorium Paryskiego. Przez pięć lat pracowała jako solistka Państwowej Filharmonii Białoruskiej. Zagrała ponad sto koncertów solowych. Obecnie prowadzi działalność pedagogiczną i koncertową.

EDUARD RADZWILOWICZ - wiolonczelista, laureat Międzynarodowego Konkursu Instrumentalnego im. Jewhena Stankowycza w Kijowie. Studiował w Mińskim Państwowym Collegeu Muzycznym im. Michała Glinki. W czasie studiów brał udział w koncertach Orkiestry Symfonicznej uczelni na terenie województwa Pomorskiego, wystąpił jako solista z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Białoruskiej. W 2019 ukończył studia w Białoruskiej Państwowej Akademii Muzycznej na kursie wiolonczeli i dyrygentury. Przez pięć lat pracował w Narodowej Akademickiej Koncertowej Orkiestrze Białorusi. W sezonie 2020-2021 muzyk Mińskiego Kwartetu Smyczkowego. Obecnie jest artystą Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu

W trakcie koncertu będziecie Państwo mogli oddać się pełni zmysłów i doświadczyć muzyki w sposób niezwykle intymny. Bez względu na to, czy jesteście wielkimi fanami fletu poprzecznego i wiolonczeli, koncert w ciemności dostarczy wyjątkowych chwil, emocji i dźwięków.

Czas trwania 45 min
Cena biletu 69 zł
Nowa lokalizacja : Tower Service Chałubińskiego 8, Warszawa

no image

Prosimy wybrać bilet ** miejsca nienumerowane


Czy chcą Państwo otrzymać fakturę? *


Kod promocyjny

Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go w polu poniżej:Płatności elektroniczne obsługiwane są przez Paynow. Metody płatności są widoczne na stronie po złożeniu zamówienia. Paynow obsługuje między innymi: Blik, płatność kartą, płatności przelewem.

no image
no image

"*" - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Potwierdź dane
i przejdź do płatności:

Termin :

Ilość biletów :

Nazwa firmy :

NIP :

Imię i Nazwisko :

Adres :

Miasto :

Kod pocztowy :

Telefon :

Email :


Łączna kwota do zaplaty:

UWAGA! Po kliknęciu POTWIERDŹ
będziesz mieć 10 minut na dokonanie płatności.